Звернення громадян

ІІ квартал 2016 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом ІІ кварталу 2016 року письмових звернень від громадянин на надходило.

Протягом звітного періоду на особистому прийомі у керівництва інспекції побував 1 громадянин, запит якого був позитивно вирішені.

Протягом ІІ кварталу 2016 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 12 інформацій з питань карантину та захисту рослин.

 

І квартал 2016 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом І кварталу 2016 року письмових звернень від громадянин на надходило.

Протягом звітного періоду на особистих прийомах у керівництва інспекції побували  6 громадян, запити яких були позитивно вирішені.

Протягом І кварталу 2016 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 18 інформацій з питань карантину та захисту рослин.

 

 

ІV квартал 2015 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом ІV кварталу 2015 року надійшло 1 письмове звернення від громадянина  з питання надання довідки про час роботи в минулі роки.

Протягом звітного періоду на особистих прийомах у керівництва інспекції побували  13 громадян, запити яких були позитивно вирішені.

Протягом ІV кварталу 2015 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 12 інформацій щодо фітосанітарного стану агроценозів Кіровоградської області.

 

 

ІІІ квартал 2015 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом ІІІ кварталу 2015 року надійшло 1 письмове звернення від громадянина  з питання надання довідки про час роботи в минулі роки.

Протягом звітного періоду на особистих прийомах у керівництва інспекції побували  9 громадян, запити яких були позитивно вирішені.

Протягом ІІІ кварталу 2015 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 13 статей та надруковано в різних друкованих засобах масової інформації  14 статей з питань карантину та захисту рослин.

 

ІІ квартал 2015 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом ІІ кварталу 2015 року надійшло 3 письмових звернення:
2 письмових звернення від громадян з питань надання довідок про час роботи в минулі роки та 1 письмове звернення від громадянина з питань порушення вимог чинного законодавства у сфері карантину рослин та вжиття відповідних дій.

Протягом звітного періоду на особистих прийомах у керівництва інспекції побували  12 громадян, запити яких були позитивно вирішені.

Протягом ІІ кварталу 2015 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 16 статей та надруковано в різних друкованих засобах масової інформації  7 статей з питань карантину та захисту рослин.

 

 

І квартал 2015 року

 

         До Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області протягом І кварталу 2015 року надійшло 1 письмове звернення від громадянина з питань надання довідки по заробітній платі за минулі роки для надання до пенсійного фонду.

       Протягом звітного періоду на особистих прийомах у керівництва інспекції побували  12 громадян, запити яких були позитивно вирішені.

       Протягом І кварталу 2015 року на офіційному веб-сайті інспекції розміщено 1 статтю «Як не отримати кота в мішку» з питань придбання насіння та садивного матеріалу.